Odpowiedzi na

Często zadawane pytania (FAQ)

CHECK-IN po 16:00
CHECK-OUT do 11:00

CO TO JEST GLAMPING?

Glamping to luksusowy camping, który staje się coraz popularniejszym sposobem spędzania czasu wolnego w Polsce. Pochodzi od połączenia dwóch słów z języka angielskiego: ‘glamourous’ i ‘camping’. Jest to forma campingu dla osób, które lubią przebywać na łonie natury, ale chcą nocować w komfortowych warunkach.

CO TO JEST BAŃKA (Bubble-Tent)?

Bańka to przezroczysty namiot.  Dysponujemy pięcioma bańkami, każda pomieści 2 osoby zapewniając kameralną atmosferę naszym Gościom. Bańki znajdują się w dużych odległościach od siebie (ok. 20-60m).

JAKIE JEST WYPOSAŻENIE BAŃKI? CZY JEST TELESKOP?

W obu bańkach znajduje się podwójne łóżko z kołdrą i poduszkami, oświetlenie, gniazdo elektryczne –żeby podładować telefon i stolik. Bańki Bitcoin oraz Milky Way posiadają dodatkowo fotel - "kokon". Przed bańkami znajdują się fotele/stoliki. Na chłodniejsze noce przygotowaliśmy koc elektryczny.
W każdej bańce zapewniamy teleskop do obserwowania gwiazd, księżyca, albo zrobienia selfie :). Zalecamy przed pobytem zainstalować aplikację SKY MAP, żeby odnaleźć się na niebie!
😊

CZY JEST ŁAZIENKA?

Tak, każda bańka posiada prywatną łazienkę z prysznicem zlokalizowaną poza bańką. Dodatkowo zapewniamy ręczniki oraz podstawowe kosmetyki.

ZASADY REZERWACJI/ ANULACJI POBYTU

Na naszej stronie www.wbance.pl istnieje możliwość złożenia oraz opłacenia rezerwacji. Występują one w 2 wariantach:

Oferta bezzwrotna - brak możliwośći zwrotu wpłaconej kwoty ani zmiany terminu (w szczególnych przpadkach możemy zmienić termin rezerwacji).
Oferta podstawowa - częściowo zwrotna -częściowy zwrot przedpłaty: do 14 dni przed rozpoczęciem rezerwacji zwracane jest 70% wpłaconej kwoty. Poniżej 14 dni przed rozpoczęciem rezerwacji zwracane jest 10% wpłaconej kwoty. W tej opcji jest również większa elastyczność na zmianę teminu rezerwacji.

JAKI JEST SEZON NA BAŃKI?

Ze względów atmosferycznych działamy tylko od maja do końca września.

JAKA JEST TEMPERATURA W BAŃCE?

Bańka jest rodzajem namiotu, o czym należy pamiętać. Komfort naszych Gości to priorytet. Poza kołdrami, zapewniamy koce elektryczne, dzięki którym pod kołderką będzie ciepło, a na chłodniejsze noce dodatkowo dostawiamy grzejnik elektryczny. Na upalne słoneczne poranki proponujemy wczesną pobudkę :) Z rana promienie słoneczne mogą dawać się we znaki. Do bańki 24h na dobę doprowadzane jest powietrze z zewnątrz.

CZY ZAPEWNIACIE JEDZENIE?

Nie zapewniamy. Ale w procesie rezerwacji można opcjonalnie domówić sobie zestaw śniadaniowy - szczegóły www.wbance.pl/sniadanie. Nasz drewniany wspólny domek posiada dobrze wyposażoną kuchnię, z której Goście mogą korzystać. Dodatkowo, na terenie znajduje się grill gazowy do dyspozycji Gości.

JAKIE SĄ UDOGODNIENIA?

Sama noc pod gwiazdami jest niemałym przeżyciem. Dodatkowo w cenie zapewniamy: leżaki/stoliki ogrodowe, teleskop, hamak, małą plażę i miejsce na grilla. No i oczywiście WiFi. Dla gości Bańki Bitcoin, Zen, Milky Way - jacuzzi. Dla gości Dream oraz Forest zatrzymujących się na minimum 2 noce -jacuzzi dostępne jest do godziny 16:00

CZY JEST DOSTĘPNY PARKING

Tak, zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe dla naszych Gości.

CO ZABRAĆ DO „W BAŃCE”?

Strój kąpielowy do jacuzzi, ciepłe ubranie (najlepiej także do spania), opcjonalnie śpiwór dla zmarzlaków (zapewniamy kołdrę oraz koce elektryczne),  plecak lub torbę zamiast walizki, Jedzenie (nie zapewniamy jedzenia, natomiast istniej możliwość dowozu z pobliskich restauracji bądź skorzystania z kuchni i grilla), aplikację SKY MAP do nawigowania po gwiazdach.